Treniruotės suaugusiems

Karatė - nuostabus menas, jungiantis dvasios stiprybę ir kūno vikrumą. Karatė galima apibūdinti kaip savigynos būdą kaip savo fizinio pasiruošimo ir koordinacijos tobulinimo priemonę. Tai sporto šaka, kuri padeda sumažinti įtampą ir agresiją, priemonė, padedanti vystyti ištvermingumą, pasiaukojimo savybes ir, galiausiai, karatė - tai gyvenimo filosofija ir gyvenimo būdas.

Kyokushin karatė – tai vienas iš japonų kovos meno karatė stilių, kurį sukūrė Masutatsu Oyama 1964 metais. Išvertus iš japonų kalbos Kyokushinkai reiškia "absoliučios tiesos bendruomenė". Sistemos tikslas – savo silpnybių, baimių ir kitų žemosios prigimties įpročių nugalėjimas, išgryninimas, tai, kas yra tikra ir amžina. Kyokushin karatė ugdo tokias savybes kaip jėgą, ištvermę, pasitikėjimą savimi, grūdina dvasią. Kyokushin yra didžiausia pasaulio Karatė organizacija, turinti 12,000,000 studentų iš 140 pasaulio tautų. Mas Oyama taip pat pradėjo "Full-Contact", "Bare-Knuckle" turnyro sistemą. Kyokushin karatė, kaip ir realiame gyvenime, viskas prasideda nuo svajonės: svajonės tapti pasaulio čempionu, svajonės tapti pirmo dano juodo diržo meistru, svajonės turėti savo nuosavą dojo. Tai labai paprastos nepaprastai sunkiu darbu ir tikėjimu pasiekiamos svajonės. Joms išsipildžius tu jau žinai – svajoti galima ir reikia drąsiai, nes jos pildosi, tikrai pildosi. Kyokushin karatė – menas kovoti, menas kovoti ne tik už save, bet ir prieš blogybes, kurios mus supa. Kyokushin karatė – menas nugalėti…visų pirma nugalėti save.

Šią karatė atšaką pasirinkau neatsitiktinai - Kyokushin karatė yra kovinis, o ne sportinis karatė (sportiniame karatė smūgiai tik imituojami, o pergalę nulemia taškai, taigi, nokautų nebūna). Kad ir kaip žiauriai beatrodytų, Kyokushin'as nėra labai brutualus užsiemimas. Šis karatė stilius apjungia tradicinio karatė, tailando ir klasikinio bokso elementus. Didelis pliusas - varžybų metu draudžiami smūgiai ranka į veidą, kas įtakoja galvos traumų retumą, ko nepavyks išvengti užsiimant muay thay ar klasikiniu boksu. Taip pat derėtų paminėti, kad Kyokushin karatė yra plačiausiai praktikuojama neolimpinė sporto šaka Lietuvoje. Turbūt todėl lietuviai ir yra vieni iš lyderių Europoje.

Norite pradėti treniruotis?

Pavilnio pagrindinės mokyklos salėje

J. Kolaso g. 18, Vilnius
1-dienis, 2-dienis, 4-dienis nuo 17:00 iki 18:15

Vilniaus Antakalnio gimnazija mažoji salė

Antakalnio 29, Vilnius
2-dienis, 3-dienis, 5-dienis 14:30

Skambinkite mums

Arunas
8 611 86208
Augusta
8 606 14953
Lukas
8 672 53377

Rašykite mums el. paštu

info@vienusmugiu.lt
arunas@vienusmugiu.lt
augusta@vienusmugiu.lt
lukas@vienusmugiu.lt